Dr. Bas  Franssen

Dr. Bas Franssen

Plastisch chirurg

“Ik hou ervan om plastisch chirurg te zijn omdat ik dagelijks positieve, zichtbare en functionele veranderingen in het leven van mensen kan aanbrengen."

Lid: EWAS, NVCG, NVEPC, NVvH

Dr. Bas Franssen studeerde geneeskunde aan de Universiteit van Utrecht. Vervolgens startte hij zijn specialisatie tot plastisch chirurg. Gedurende deze periode werkte hij in het MUMC+, VieCuri Medisch Centrum, Catharina ziekenhuis en het Orbis Medisch Centrum. In 2010 Promoveerde Dr. Franssen aan de universiteit van Utrecht. Binnen Kliniek Veldhoven gaat hij zich onder meer toeleggen op oorcorrecties, ooglidcorrecties, borstcorrecties en mini buikwandcorrecties.

Gespecialiseerd in:

  • Oorcorrectie
  • Ooglidcorrectie
  • Borstcorrectie
  • Mini buikwandcorrectie

Om u beter van dienst te kunnen zijn, maakt deze website gebruik van Cookies. Door op "Akkoord" te klikken of door gebruik te blijven maken van deze website, gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies.